Aicinām uz labiekārtotās atpūtas vietas atklāšanu Baložos, pie Titurgas ezera

Baložu pilsētas dzimšanas dienas mēnesī Ķekavas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus uz labiekārtotās atpūtas vietas pie Titurgas ezera svinīgo atklāšanu, kas notiks 30. novembrī plkst. 12.00 Ezeru ielā 7, Baložos.

Atklāšanā gaidām gan mazos, gan lielos novadniekus uz nelielu sestdienas rīta rosmi, dažādām interesantām aktivitātēm,  kā arī svaigā gaisā pēc nelielās sportiskās  iesildīšanās nobaudīt gardu zupu.

Labiekārtošanas darbu rezultātā tika izvietota lapene, soliņi un galdiņi, pludmales ģērbtuves, velonovietnes, izveidotas divas īpaši grilēšanai piemērotas vietas un uzstādīts bērniem daudzveidīgs rotaļu elements. Pavasarī vēl tiks uzstādīti vairāki zviļņi patīkamai atpūtas baudīšanai.

Tāpat tika izbūvēta 1,5 metrus plata koka laipa no autostāvvietas līdz mobilai sezonālai pontona laipai, tādējādi iedzīvotājiem nodrošinot ērtu piekļuvi līdz ūdenim, jo īpaši cilvēkiem ar kustību traucējumiem un jaunajām ģimenēm ar mazuļiem.
 

 

Labiekārtotajā atpūtas vietā uzstādīts arī daudzveidīgs rotaļu elements. Tā iegādei tika izlietoti līdzekļi – 5000 eiro apmērā, ko pašvaldība ieguva kā nauda balvu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā konkursā  “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018”.

Labiekārtotā atpūtas vieta iedzīvotājiem sniegs iespēju ērtāk izmantot esošo sporta un atpūtas zonu, kā arī nākotnē šeit noīrēt SUP dēļus, lai nesteidzīgi baudītu ezera burvību.

Finansējums atpūtas vietas labiekārtošanai tika piešķirts pašvaldības 2019. gada budžeta grozījumos šī gada jūlijā. Savukārt nākamajā gadā plānots labiekārtot atpūtas vietu otrpus ezeram – no Titurgas puses.  Atgādinām, ka šogad vasarā tika atklāta arī labiekārtotā Vēju ielas atpūtas vieta pie Daugavas, Ziedonī. 

  

 

Projektu līdzfinansē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija konkursa "Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018" ietvaros.

 

Administratīvā pārvalde

25.11.2019.

 

  Drukāt