Starptautiskās mākslas vingrošanas sacensības "Stars 2019"

Nedēļas nogalē, 2019. gada 10. - 12. maijā Ķekavā norisinājās Ķekavas novada sporta skolas organizētās starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā "Stars 2019".
Sacensībās piedalījās gandrīz 400 vingrotājas no 6 valstīm - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas un Baltkrievijas.
Sacensības norisinājās 3 pilnas dienas. Tās klātienē vēroja gan skatītāji, gan televīzija, gan Latvijas Vingrošanas Federācijas prezidents Jānis Čakstiņš. Ar savu klātbūtni mūs pagodināja arī Ķekavas novada domes deputāts Juris Žilko un Ķekavas novada domes priekšsēdētājas pirmais vietnieks Aigars Vītols.
Sacensībās godalgotas vietas guva arī mūsu audzēknes: Gerda Reinika ieguva 3.vietu, Žanete Rūtena 4.vietu un Amēlija Šteinberga 6.vietu. Domenika Nikija Vovka ieguva 2.vietu vingrojumā ar lentu, Marija Krasnova ieguva 3.vietu vingrojumā ar apli un Ruta Rēzija Auzniece ieguva 3.vietu vingrojumā ar vālēm. Lieliski sniegumu rādīja arī citas mūsu sporta skolas vingrotājas.

Paldies mūsu sporta skolas mākslas vingrošanas trenerēm Esterei Repkei un Ainai Ancītei par tik lieliski noorganizētu pasākumu!
Lepojamies!

Video ieskats šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=h4t9ee48_e4&feature=youtu.be

  Drukāt