13141516171819
20212223242526
2728293031
Regbijistu uzvara

Rīgas tehniskās koledžas laukumā norisinājās Latvijas čempionāta U-17 vecuma grupas regbija spēle starp "Jūrmalas" un mājinieku "Miesnieki" kluba komandu "ĶNSS/Baldone". Pirmo puslaiku ar nelielu pārsvaru izdevās noslēgt viesiem 8:0. Savukārt otrajā puslaikā mājiniekiem izdevās veiksmīgi piezemēt trīs reizes bumbu pretinieku ieskaites laukumā pēc kuriem Ričardam Štrausam izdevās realizēt divus realizācijas sitienus. Spēles beigu rezultāts 19:13 "ĶNSS/Baldone" labā. Piezemējumu autori: Artis Sedols, Ričards Štrauss, Jānis Odītis.

Komandas sastāvā startēja: Modris Vonda, Rendijs Bružus, Jānis Odītis, Ričards Štrauss, Markuss Bēmers, Lauris Pavinkšnis, Mareks Vaičuks, Alans Eimanis, Matiss Zvirbulis, Raivo Ercenieks, Artis Sedols, Artūrs Meijers, Kristaps Antiņš, Kārlis Lignickis, Roberts Govorkovs, Roberts Larionovs, un komandas kapteinis, Mairis Grīva.