Maijs 2024
POTCPkSSv
Zibensturnīrs 2017

Ķekavas novadā novembrī un decembrī norisinājās “Zibensturnīrs” starp Ķekavas pašvaldības iestādēm, kuru organizēja Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra. Šajā turnīrā piedalījās 9 komandas, tai skaitā arī Ķekavas novada sporta skola, kuru pārstāvēja mūsu treneri-Māris Minkevics, Elmārs Šefanovskis, Uldis Bautris, Aina Ancīte, Toms Čerņiks, Vaira Kumermane, Anita Koziča un Aiga Daubure. Treneri cīnījās četros sporta veidos- florbolā, orientēšanās, šaušanā un dambretē. Turnīrs norisinājās piektdienās un, lai arī piektdienas treneru ikdienā ir vienas no noslogotākajām dienām, jo parasti sportā šajās dienās mēdz būt sacensības, mūsu kolektīvs sakopoja spēkus un mēģināja parādīt sporta skolu kā vienotu spēku. Jāsaka, ka tas arī lieliski izdevās, jo kopvērtējumā Ķekavas novada sporta skola izcīnīja 1. vietu. Prieks, ka atsevišķos sporta veidos sporta skola uzrādīja izcilus rezultātus, lai arī tie nebūt nebija trenera specialitāte. Elmārs Šefanovskis (regbijs) ieguva 3. vietu orientēšanās sacensībās, Anita Koziča (vieglatlētika) ieguva 2. vietu dambretē un 3. vietu šaušanā un Aiga Daubure (peldēšana) ieguva 1. vietu šaušanā un 3. vietu dambretē. Arī florbolā cīņas bija spraigas, neviena spēle netika atdota bez sīvas cīņas. Sīkāk turnīra rezultāti ir apskatāmi sports.kekava.lv mājaslapā.

Paldies turnīra rīkotājiem un Ķekavas novada sporta skolas treneru kolektīvam par dalību “Zibensturnīrā”!