13141516171819
20212223242526
2728293031
Pirms Eiropas čempionāta atzinīgi startē sacensībās riteņbraukšanā Beļģijā

Šajā nedēļā Čehijā norisināsies Eiropas čempionāts šosejas riteņbraukšanā junioru un U23 vecuma grupas sportistiem.
Gatavojoties šīm sacensībām, Trenera Raivja Belohvoščika vadībā uz Beļģijas jaunatnes tūri devušās Latvijas junioru, jauniešu un meiteņu grupu sportistes. Šīs ir vienas no prestižākajām un lielākajām sacensībām Beļģijā.
Junioru meiteņu grupā 3,1 kilometra garajā prologā uzvarēja lietuviete Akvile Gedraitite, kamēr no mūs meitenēm 15. vieta "BELO CP/ RRS" pārstāvei Līnai Svarinskai (+00:00:15), 18. "Ķekavas NSS/ Dobeles dzirnavnieks Feel Free" riteņbraucēja Santa Sanija Jurgena (+00:00:16), 35. Enia Kaņepēja no "Belo CP/ RRS" (+00:00:26), 38. Megana Grīslīte (+00:00:26), 45. Sabīne Kauņecka (+00:00:32). Megana un Sabīne aizstāv Dobeles sporta skolas godu.

Nākamajā dienā juniores veica 68 kilometru garos grupas braucienu. Uzvaru tajā guva Beļģijas sportiste Noa De Hāna, kuras laiks trasē bija 1 stunda 59 minūtes un 49 sekundes. Vienu sekundi uzvarētājai zaudēja un devīto vietu izcīnīja Santa Sanija Jurgena. 38. Līna Svarinska (+00:00:02), 45. Megana Grīslīte (+00:02:10), 49. Enia Kaņepēja (+00:03:30), 57. Sabīne Kauņecka (+00:06:00). Kopvērtējumā no mūsu meitenēm visaugstāk atrodas Jurgena, kura ieņem devīto vietu.

Rakstu sagatavoja ĶNSS riteņbraukšanas nodaļas treneris Uldis Puzaks.