13141516171819
20212223242526
2728293031
Rudens sacensības mešanu disciplīnās “Kokneses kauss 2018”

Š.g. 22.septembrī Kokneses sporta centra vieglatlētikas stadionā norisinājās vieglatlētikas mešanu disciplīnas sacensības – šķēpa, diska, vesera un lodes grūšanā. Mūsu Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētiem šoruden tas bija pirmais starts, bet rezultāti uzrādīti, uzstādot jaunus personiskos rekordus.
Veiksmīgākais starts izdevās Karīnai Jansenai, kura U14 grupā,startējot vesera mešanā, izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 37,27m. Jāpiebilst, ka meitene vieglatlētikas sacensībās startēja pirmo reizi. Karīna trenējas arī mākslas vingrošanā, kur guvusi ļoti labas fiziskās īpašības, kas tagad noder arī vieglatlētikā. Par to, liels paldies Karīnas mākslas vingrošanas trenerei Natālijai Čekitai.
U16 grupā vīriešiem 3.vietu diska mešanā ar jaunu personisko rekordu 34,32m izcīnīja Augusts Skride.
U16 grupā vīriešiem 3.vietu vesera mešanā ar rezultātu 38,06m izcīnīja Mārtiņš Saulītis, aiz kura uzreiz 4.vietā palika mūsu Mārtiņš Pundiņš ar rezultātu 37,71m. Paldies puišiem par cīņas sparu mešanas sektorā līdz pēdējam sacensību metienam!
U14 grupā vīriešiem atzīstamu rezultātu izcīnīja Marks Volobujevs. Viņam arī 3.vieta ar personisko rekordu 29,37m. Marks startēja grupā kā jaunākais un pirmo reizi meta 3kg smago veseri.

Audzēkņu trenere Vaira Kumermane saka lielu paldies visiem saviem audzēkņiem par izturību un cīņu mešanas sektoros, novēlot veiksmīgus startus turpmākajās sacensībās!

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas trenere Vaira Kumermane.