Maijs 2024
POTCPkSSv
Ķekavas novada peldēšanas sacensības 2020

2020. gada 22.februārī Ķekavas novada sporta skola organizēja peldēšanas sacensības “ Ķekavas novada peldēšanas sacensības 2020”. Sacensības tika dalītas divās daļās.

No rīta startēja jaunākie sportisti, kuriem uzdevums bija mācīties sacensību kārtību un cīnīties par vietām savā starpā. Šajā daļā bija vairāk sirsnības un iejūtības, jo mazie sportisti vēl tikai mācās. Gandrīz katram izdevās izcīnīt vietu uz pjedestāla.

Lielākajiem bērniem, sacensību otrajā daļā, piedalījās sportisti no Bauskas, Dobeles, Jelgavas, Ādažiem, Salaspils, Saldus, Stopiņiem, Siguldas, Rīgu pārstāvēja peldēšanas klubi no Ķīpsalas, Goldswimmer, Olimps, Rīdzenes Olimpiskais centrs, Ķekavu pārstāvēja Ķekavas sporta centrs un Ķekavas novada sporta skola. Kopā dalību pieteica 202 sportisti 369 distancēs. Sacensības noritēja spraigās cīņās, ar lieliskiem rezultātiem un daudziem jauniem personiskajiem rekordiem. Patīkami tas, ka pilnīgi katra no ciemiņu komandām aizveda mājās kādu medaļu. Taču šoreiz, kā jau mājiniekiem pieklājas, lielāko medaļu daudzumu atstājām mājās. Ķekavas novada sporta skola ir izcīnījusi 11 zelta, 12 sudraba un 11 bronzas medaļas.

1.vietu ieguvēji Cinis Kristers Reinis (trīs distancēs), Čāmans Kristers , Učkuronis Kristiāns (divās distancēs) , Puķīte Emīlija, Pilāte Sofija, Avišāne Aleksa (divās distancēs), Saulīte Elīna Elizabete.

2.vietu ieguvēji Čāmāns Kristers (divās distancēs), Simsons Martins, Lavrinovičš Rolands, Meldzere Pola, Rudzīte Katrīna, Pūriņa Ieva, Sula Anete, Sula Ramona, Saulīte Elīna Elizabete,Briuņa Ivars, Teniss Martiass.

3.vietu ieguvēji Simsons Martins, Saulīte Elīna Elizabete, Pūriņa Ieva, Virse Sabīne, Teniss Martiass, Mednis Marts (divās distancēs), Blate Eduards, Balode Linda, Smiltniece Sindija, Dalbiņa Sofija.

Pilni sacensību rezultāti ir apskatāmi https://swimming.lv/wp-content/uploads/2020/02/ķekava-00225.pdf .

Paldies sportistiem par cīņassparu!

Peldēšanas treneres Aiga Daubure un Sindija Blicāne.