13141516171819
20212223242526
2728293031
Mešanu disciplīnu sacensības “Metēju diena 2020”
Š.g.19.septembrī, Kokneses vieglatlētikas stadionā notika tradicionālās metēju rudens sacensības. Tās notika visās četrās vieglatlētikas mešanu disciplīnās, piedaloties U18, U16 un U14 vecuma grupu jaunajiem metējiem. Sacensībās piedalījās un godalgotas vietas izcīnīja arī Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi.

• U16 grupā vesera mešanā sievietēm Karīna Jansena izcīnīja 1.vietu ar lielisku personisko rekordu ,sasniedzot 50 metrus - raidot veseri 52,10m tālu. Karīnas rezultāts bija arī tālāks par U18 grupā startējošajām vesera metējām.
  • U16 grupā diska mešanā vīriešiem 2.vietu ar jaunu personisko rekordu izcīnīja Kurts Balcevičs ar rezultātu 37,52m.
  • U18 grupā vesera mešanā vīriešiem Augusts Skride izcīnīja 2.vietu ar personisko rekordu 45,18m un Mārtiņš Pundiņš 3.vietu ar personisko rekordu 43,98m. Diska mešanā Augusts Skride izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 31,91m un Artūrs Zāģers ierindojās 3.vietā ar rezultātu 31,85m.
  • U14 grupā vesera mešanā vīriešiem Marks Volobujevs izcīnīja 1.vietu ar rezultātu 33,11m.
  • U14 grupā vesera mešanā sievietēm Sabīne Kažmere izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 26,37m.
Sveicam Ķekavas sporta skolas audzēkņus ar lieliskiem rezultātiem jaunajā mācību sezonā!
Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas trenere Vaira Kumermane