13141516171819
20212223242526
2728293031
Jauno mētēju tradicionālās rudens sacensības "Koknese 2021"

2021. gada 25.septembrī Koknesē notika tradicionālās rudens sacensības mešanu disciplīnās jauniešiem „Kokneses kauss’2021”. Sacensības notika trijās vecuma grupās – U18,U16 un U14 visās četrās mešanu disciplīnās. Sacensībās piedalījās un godalgotas vietas izcīnīja arī Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi. Nelabvēlīgie laika apstākļi sacensībās sportistiem uzlika papildus pārbaudījumu, jo lietus dēļ vesera mešanas sektors atgādināja slidotavu, kurā sportistiem nācās papildus uztraukties par noturēšanos tajā.

-U16 grupā vesera mešanā sievietēm Karīna Jansena izcīnīja pārliecinošu 1.vietu ar rezultātu 54,71m. Karīnai arī izcīnīts šo sacensību kauss vesera metēju vidū (visu vecumu grupu, meiteņu un zēnu konkurencē) par absolūti labāko rezultātu. Sabīne Kažmere šajā grupā izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 33,97m.

-U18 grupā vesera mešanā vīriešiem Mārtiņš Pundiņš izcīnīja 1.vietu ar rezultātu 50,69m un Augusts Skride 2.vietu ar rezultātu 44,45m.

-U16 grupā vesera mešanā vīriešiem  Marks Volobujevs izcīnīja 1.vietu ar jaunu personisko rekordu 42,85m.

-U12 grupā vesera mešanā sievietēm Līne Skride izcīnīja 1.vietu ar personisko rekordu 38,61m. Šajā pašā grupā puišiem Ralfam Kumermanim 3.vieta ar rezultātu 21,25m.

Sveicam Ķekavas sporta skolas audzēkņus ar lieliskiem rezultātiem jaunajā mācību sezonā!

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas trenere Vaira Kumermane