13141516171819
20212223242526
2728293031
Dobeles sporta skolas kontrolnormatīvu sacensības peldēšanā

2022.gada 1.aprīlī notika Dobeles sporta skolas (DSS) organizētas kontrolnormatīvu sacensības peldēšanā. Uz sacensībām bija uzaicināti arī Ķekavas novada sporta skolas (ĶNSS) peldētāji.

Ķekavas novada sporta skola DSS kontrolnormatīvu sacensībās piedalījās ar 15 sportistiem. ĶNSS sportisti savās vecumu grupās veiksmīgi startēja:
- 50 m brīvā stila peldējumā meiteņu konkurencē Katrīna Puķīte izcīnīja 1. vietu un izpildīja III sporta klasi, Annija Daine izcīnīja 1. vietu un izpildīja IV sporta klasi, Paula Vītoliņa izcīnīja 2. vietu un izpildīja IV sporta klasi. 50 m peldējumā uz muguras meiteņu konkurencē Katrīna Puķīte izcīnīja 1. vietu un izpildīja IV sporta klasi, Annija Daine izcīnīja 2.vietu un izpildīja IV sporta klasi, Paula Vītoliņa izcīnīja 3. vietu un izpildīja IV sporta klasi.
-50m brīvā stilā peldējumā zēnu konkurencē Māris Dalbiņš izcīnīja 3. vietu, Milans Gustiņš izcīnīja 1. vietu un izpildīja III sporta klasi, Gustavs Ērglis izcīnīja 2. vietu un Bruno Aļvinskis izcīnīja 3.vietu. 50m peldējumā uz muguras zēnu konkurencē Milans Gustiņš izcīnīja 1. vietu un izpildīja III sporta klasi, Gustavs Ērglis izcīnīja 2.vietu.
-100m brīvā stilā peldējumā meiteņu konkurencē Madara Līcīte izcīnīja 1. vietu un izpildīja IV sporta klasi, savukārt 100m peldējumā uz muguras meiteņu konkurencē Samanta Sēja izcīnīja 3.vietu un izpildīja IV sporta klasi.
-100m brīvā stilā peldējumā zēnu konkurencē Kirils Krasnovs izcīnīja 2. vietu un 100m uz muguras peldējuma konkurencē izcīnīja arī 2.vietu.