Maijs 2024
POTCPkSSv
Peldētāju starti Latvijas kausa izcīņas 8.posmā

2022. gada 7. maijā Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa peldbaseinā norisinājās Latvijas kausa izcīņas 8.posms, kurā piedalījās vairāk kā 250 dalībnieki no visas Latvijas.

Teicams sniegums izdevās arī Ķekavas novada sporta skolas audzēkņiem, kuri izcīnīja 15 godalgas. Latvijas kausa ieskaitē jauniešiem, teicams sniegums Kristianam Učkuronim, kurš šoreiz posma kopvērtējumā ierindojās otrajā pozīcijā.
Par kausa izcīņas kopvērtējumu turpina cīnīties arī mūsu meitenes – Karla Grīnberga, Sofija Dalbiņa un Adelīna Seņuto, kuras posma kopvērtējumā ierindojās attiecīgi 3., 7. un 8.vietā.
Zelta medaļas:
-Karla Grīnberga 2x
-Katrīna Puķīte
-Adelīna Seņuto
-Kristians Učkuronis 2x
Sudraba medaļas:
-Sofija Dalbiņa 2x
-Katrīna Puķīte
-Linda Balode
-Kristians Učkuronis
Bronzas medaļas:
-Elīna Elizabete Saulīte
-Aleksa Avišāne
-Karla Grīnberga
-Reinis Sārs
Treneri : Aiga Daubure, Reno Jēkabsons
Jau šonedēļ ( 2022. gada 13.-15. maijam), sadarbībā ar Latvijas Peldēšanas Federāciju, Ķekavas vidusskolas sporta kompleksā norisināsies Latvijas peldēšanas izlases trīs dienu mini-nometne, ar mērķi attīstīt un pilnveidot vispārējo fizisko sagatavotību profesionālu VFS treneru vadībā. Iespēja piedalīties izlases treniņprocesā būs arī mūsu sporta skolas treneriem un labākajiem audzēkņiem. Šī būs lieliska iespēja iepazīties ar treniņu metodēm, kuras izmanto Latvijas labākie sportisti, kā arī konsultēties ar piesaistītajiem VFS treneriem konkrētu sportistu fizisko spēju novērtēšanā un turpmākā treniņu plāna izveidē.
Īpašs paldies viesu namam “Svelmes” (https://www.facebook.com/svelmes), kas rada iespēju nodrošināt izlases sportistu izmitināšanu Ķekavā.
#Kekavassportaskola # KekavasNovads #peldēšana#swimlatvia#swimminglv#Svelmes