Latvijas Ziemas Čempionāts vesera mešanā

Š.g.25.martā Salaspils vieglatlētikas stadionā norisinājās Latvijas Ziemas Čempionāts vesera mešanā U16, U18, U20 un pieaugušo grupām. Kā jau ierasts arī šajā čempionātā piedalījās Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi – Mārtiņš Pundiņš, Mārtiņš Saulītis, Alans Daniels Paučs, Augusts Skride un Marta Šaboviča.

Šoreiz no mūsējiem veiksmīgākie starti padevās Augustam Skridem, kurš U16 grupā 4kg smago veseri raidīja 38,54m tālu izcīnot 2.vietu un Martai Šabovičai, kura kļuva par Latvijas čempioni pieaugušo grupā, 4kg smago veseri raidot 37,20m tālumā.

Visi startējošie Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi laboja savus personiskos rekordus, ar ko viņus apsveicam un turam īkšķus par nākamo viņu startu 29.martā - Latvijas Čempionātā diska mešanā Murjāņos.

Rakstu sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas trenere Vaira Kumermane.