Aina Ancīte
Mākslas vingrošanas trenere
E-pasts: aina.ancite@kekava.lv
Tel. 22071673
Alise Ciema
Mākslas vingrošanas trenere
E-pasts: alise.ciema@kekava.lv
Tel. 29350870
Estere Repke
Mākslas vingrošanas trenere
E-pasts: estere.repke@kekava.lv
Tel. nr.: 29823987
Natālija Čekita
Mākslas vingrošanas trenere
E-pasts: natalija.cekita@kekava.lv
Tel.26061117
Irina Zambžicka
Mākslas vingrošanas trenere
E-pasts: irina.zambzicka@kekava.lv
Tel. 26513475
Aleksandrs Rumjancevs
Horeogrāfs mākslas vingrošanā
E-pasts: aleksandrs.rumjancevs@kekava.lv
Tel.
Toms Čerņiks
Vieglatlētikas treneris
E-pasts: toms.cerniks@kekava.lv
Tel.26222053
Artis Bunga
Horeogrāfs mākslas vingrošanā
E-pasts: artis.bunga@kekava.lv
Tel.
Anita Koziča
Vieglatlētikas trenere
E-pasts: anita.kozica@kekava.lv
Tel.29321993
Vaira Kumermane
Vieglatlētikas trenere
E-pasts: vaira.kumermane@kekava.lv
Tel.26586983
Uldis Bautris
Regbija treneris
E-pasts: uldis.bautris@kekava.lv
Tel.29257588
Elmārs Šefanovskis
Regbija treneris
E-pasts: elmars.sefanovskis@kekava.lv
Tel.29332986
Itārs Bramanis
Brīvās cīņas treneris
E-pasts: itars.bramanis@kekava.lv
Tel.26339347
Uldis Puzaks
Riteņbraukšanas treneris
E-pasts: uldis.puzaks@kekava.lv
Tel.29471404
Aiga Daubure
Peldēšanas trenere
E-pasts: aiga.daubure@kekava.lv
Tel.26187345
Māris Minkevics
Fiziskās sagatavošanas treneris peldēšanā
E-pasts: maris.minkevics@kekava.lv
Tel. 29233885
  Drukāt