Ķekavas novada sporta skolas izlaidums
Ķekavas novada sporta skola ielūdz Jūs uz Ķekavas novada sporta skolas absolventu izlaidumu 2017.gada 6.jūnijā plkst.18:00 Nākotnes ielā 1a (Ķekavas sākumskolas aktu zālē)
XXIII Starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā "Mazās zvaizgnītes 2017"
2017.gada 12.-13.maijā notiks Ķekavas novada sporta skolas organizētais XXIII Starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā "Mazās zvaizgnītes 2017" Ķekavas sporta klubā.
XXIII Starptautiskā turnīra mākslas vingrošanā „MAZĀS ZVAIGZNĪTES" programma
Jau šonedēļ, 12.-13. maijā Ķekavas sporta klubā norisināsies XXIII Starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā „MAZĀS ZVAIGZNĪTES".
Ziemas grācija 2016
Š.g. 26.-27.novembrī Salaspils sporta namā norisinājās Salaspils Mākslas Vingrošanas Kluba Grācija turnīrs "Ziemas grācija 2016".
Liepājas atklātais čempionāts grieķu-romiešu un brīvajā cīņā sievietēm
2016. gada 25.-27.novembrim notika Liepājas atklātais čempionāts grieķu-romiešu un brīvajā cīņā sievietēm .Šogad čempionāts tika rīkots sportistiem , kas dzimuši 2000. gadā un jaunāki. Sacensībās piedalījās arī viesi no Polijas, Krievijas, Igaunijas un Lietuvas.
Salaspils sporta skolas vieglatlētikas sacensības ``Rudens 2016``
2016. gada 19. novembrī ĶNSS audzēkņi piedalījās Salaspils sporta skolas vieglatlētikas sacensībās ``Rudens 2016`` vesera mešanā.
Peldēšanas sacensības ``Jūrmalas JSC kauss``
2016. gada 12. novembrī Jūrmalas sporta centrā norisinājās peldēšanas sacensības, kurās piedalījās Jūrmalas un Ķekavas novada sporta skolas peldēšanas nodaļas audzēkņi. Mūsu sporta skolas audzēkņiem sacensības bija ļoti veiksmīgas, jo visi 11 audzēkņi startēja ar labiem rezultātiem un kopā tika izcīnītas deviņas godalgotas vietas.
Mākslas vingrošanas sacensības ``Lindesbergpokalen`` Zviedrijā
2016. gada 12. un 13. novembrī Zviedrijas pilsētā Lindesbergā notika starptautiskās mākslas vingrošanas sacensības, kurās piedalījās sportistes no Zviedrijas, Latvijas un Igaunijas.
Mākslas vingrošanas sacensības ``Lindesbergpokalen`` Zviedrijā
Atklātās meistarsacīkstes individuālajā un grupu vingrojumu programmā mākslas vingrošanā ``VINGRO VISI``
2016. gada 5. novembrī notika Atklātās meistarsacīkstes individuālajā un grupu vingrojumu programmā ``VINGRO VISI``.
Latvijas U-17 čempionāts
2016. gada 26. oktobrī Rīgas tehniskās koledžas laukumā noslēdzās Latvijas U-17 čempionāts, kur ``ĶNSS/Baldone`` uzņēma ""Livonijas" jauniešu komandu.
2016. gada 22. oktobrī notika Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes grupu vingrojumos mākslas vingrošanā.
2. Starptautiskais turnīrs ``Dalia Kutkaite cup 2016``
2016. gada 21. oktobrī Viļņā notika 2. Starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā ``Dalia Kutkaite cup 2016``, kur pre-junioru klasē Jana Ašmenska izcīnīja 3. vietu.
2016. gada oktobra-novembra sacensības brīvajā cīņā
Ķekavas novada sporta skolas brīvās cīņas audzēkņi 2016. gada oktobrī-novembrī piedalījās dažās valsts un starptautiska mēroga sacensībās.
Arhīvs
  Drukāt