Pļavniekkalna sākumskolas sporta zāles atklāšana

13. novembrī Katlakalnā tika atklāta Pļavniekkalna sākumskolas piebūve - jaunā sporta zāle, kurā ar sporta aktivitātēm varēs nodarboties gan skolēni, kuru skaits sākumskolā aizvien pieaug, gan vietējie iedzīvotāji.

Svinīgajā zāles atklāšanā piedalījās Ķekavas novada Domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis, sākumskolas direktore Agita Baltmane, Domes deputāti un darbinieki, kā arī novada izglītības un citu iestāžu pārstāvji. Atklāšanas pasākumu kuplināja Pļavniekkalna sākumskolas skolēni ar savu uzstāšanos.

Skolas piebūvē ir izveidots volejbola un basketbola laukums, ģērbtuves, dušas, kā arī sporta inventāra noliktava.

Jaunajā sporta zālē būs iespējams pilnvērtīgs skolēnu darbs sporta stundās, tur norisināsies arī skolas svinīgie sarīkojumi, kā arī zāle noteiktos laikos būs pieejama vietējiem iedzīvotājiem.

Jaunās sporta zāles būvniecības darbi tika uzsākti jūlija vidū, un kopējās būvniecības izmaksas ir gandrīz 131 tūkst. latu. Sākumskolas piebūves kopējā apbūves platība ir 373 m2, kas ietver 263 m2 lielu sporta zāli un savienojuma daļu ar palīgtelpām 110 m2 platībā.

Sabiedrisko attiecību daļa