Ķekavas skolnieces saņem Lidices rozi

Kopš Galileo Galilejs pirmo reizi izmantoja teleskopu ir apritējuši 400 gadi. Par godu šai gadadienai Apvienoto Nāciju Organizācija 2009.gadu pasludināja par Internacionālo Astronomijas gadu, bet Starptautiskā organizācija UNESCO 37. starptautiskajai bērnu mākslas izstādei-konkursam Lidice 2009 ierosināja tēmu Visums.

Kopumā konkursā tika saņemti 21 000 jauno mākslinieku darbi no 53 valstīm visā pasaulē, tai skaitā arī no Latvijas.

No Ķekavas Mākslas skolas uz Lidici aizceļoja vairāki audzēkņu darbi. Lielajā konkurencē starp daudzajiem patiesi izciliem darbiem žūrija pamanīja arī Ķekavas mākslas skolas audzēkņu Ievas Liepiņas un Irmas Edītes Ģirupnieces darbus. Abas audzēknes saņēma konkursa augstāko apbalvojumu –medaļu Lidices roze.

Ķekavas mākslas skola