Aktīvi norit darbs pie pašvaldības projekta „Ķekavas vidusskolas un Baložu vidusskolas mācību vides uzlabošana”

Ķekavas novada pašvaldības projektam „Ķekavas vidusskolas un Baložu vidusskolas mācību vides uzlabošana” (Nr.8.1.2.0/17/I/036) ir pabeigta izsludinātā konkursa 1.kārta – pretendentu atlase būvdarbu veikšanai „Baložu vidusskolas piebūves izbūve un sporta laukuma pārbūve”. Kvalifikācijas prasībām atbilst 3 pretendenti - SIA “Velve”, UAB “LitCon” un SIA “Monum”, kuriem ir nosūtīts uzaicinājums iesniegt savus piedāvājumus konkursa 2.kārtā. Pašlaik tiek sagatavota publiskā iepirkuma dokumentācija Baložu vidusskolas piebūves izbūves un sporta laukuma pārbūves būvuzraudzībai.

Informācija par konkursu ir nosūtīta Eiropas Savienības Publikāciju birojam publicēšanai Eiropas Savienības Oficiālajā Vēstnesī. Visa informācija par konkursu, kā arī konkursa dokumentācija, ir pieejama Elektronisko iepirkumu sistēmas e-konkursu apakšsistēmas vietnē: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/14796.

Attīstības un būvniecības pārvalde
26.03.2019.