Notiek rekonstrukcijas darbi pirmsskolas izglītības iestādē „Avotiņš”

Šā gada martā pašvaldība noslēgusi līgumu ar Latvijas vides investīciju fondu par   projekta  ”Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Ķekavas novada pirmskolas izglītības iestādē „Avotiņš” realizāciju un līdzfinansējuma piešķiršanu.

No Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projekta realizācijai piešķirti 126728 Ls. Projekta ietvaros paredzēts veikt ēkas ārsienu, jumta un pamatu siltināšanu, nomainīt divslīpu azbestcementa jumtu ar skārda lokšņu segumu, uzlabot apkures sistēmu un ventilācijas sistēmu.

Projekta mērķis ir ievērojami samazināt siltumenerģijas patēriņu bērnudārzā, līdz ar to samazinot oglekļa dioksīda emisiju.

15. jūnijā, saskaņā ar publiskā iepirkuma rezultātiem noslēgts līgums ar SIA ”Mūsu māja” par bērnudārza renovācijas darbu veikšanu. Kopējā līguma summa 208135 Ls. Uzņēmējs jau uzsācis ēkas siltināšanas darbus.

Attīstības daļas vadītāja Astrīda Vītola

18.08.2011.