Ķekavas novada izglītības iestādēs atskan pirmais skolas zvans!

Skolas sirdspuksti ir skolēni,
Bet skolas stiprums - skolotāji.

Zinību dienā, 1.septembrī, visās piecās Ķekavas novada vispārizglītojošās izglītības iestādēs skolas zvans uz mācībām sauca 1522 audzēkņus, bet divās profesionālās ievirzes izglītības iestādēs – 406 bērnus. Šogad pirmais skolas zvans skanēja 210 pirmklasniekiem.

Jaunajā 2011. / 2012. mācību gadā skolēnus, viņu vecākus un skolotājus sveica Ķekavas novada Domes vadība, deputāti un pašvaldības pārstāvji.

Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļas vadītājs Vitolds Krieviņš novēl: "Panākumus visiem jaunajā mācību gadā! Mācīšanās nav tikai jaunu zinību uzkrāšana - jaunatklāsmi vienmēr pavada radīšanas un atklāšanas prieks. Noteikti izbaudiet brīnišķīgās sajūtas, kas ir kā balva kūtruma un bikluma pārvarēšanā. Jaunajā mācību gadā centieties, uzdrošinieties un plūciet pelnītos darba augļus."

Sabiedrisko attiecību daļa