Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūras direktora amatam izvirza Egīlu Štālu

2010. gada 11. martā Ķekavas novada pašvaldībā notika pēdējā konkursa kārta uz Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūras direktora amatu.  Komisija izvērtēja visu pretendentu prezentācijas un izvirzīja Kultūras aģentūras direktora amatam Egīlu Štālu.  Komisija atzina pretendenta pieredzi un izglītību par atbilstošu ieņemamajam amatam.

E.Štāls ieguvis Latvijas Kultūras akadēmijas un Hamburgas Mūzikas un teātra augstskolas diplomu par augstāko profesionālo izglītību mediju un kultūras menedžmentā, studijas turpina  Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātē maģistrantūrā.

Nākamajā Domes sēdē Egīls Štāls tiks apstiprināts par Kultūras aģentūras direktoru.

Sabiedrisko attiecību daļa