LSPA/Ķekavas novads iekļūst Nacionālās līgas pusfinālā volejbolā

Volejbola komanda LSPA/Ķekavas novads izcīnot otro uzvaru ceturtdaļfināla sērijā ir iekļuvusi pēc ranga otrā spēcīgākā Latvijas turnīra labāko kvartetā.

Pirms nedēļas volejbola komanda savus pretiniekus ceturtdaļfinālā pārliecinoši pieveica savās mājās (Baložu vsk. sporta zālē) trijos setos. Sestdien pārākums bija jāpierāda izbraukuma spēlē – un to viņi arī paveica.

LSPA/Ķekavas novada komanda Valmierā četros setos pieveica Burtnieku novada vienību 3:1 (25:17, 14:25, 25:15, 25:20). Līdz ar to sēriju beidzot ar rezultātu 2:0.

Pusfinālā LSPA/Ķekavas novada volejbolisti tiksies ar Kuldīgas novada sporta skolas komandu, kas negaidīti ar 2:0 ceturtdaļfinālā pārspēja regulārās sezonas uzvarētājus, volejbola klubu "Cēsis". Pusfināla sērija līdz divām uzvarām sāksies jau šonedēļ. Pirmā spēle notiks trešdien, 20.martā, plkst. 20:30 Baložu vsk. Sporta zālē.

Nacionālās līgas pamatturnīru LSPA/Ķekavas nov. pabeidza ceturtajā (10–8) vietā.