Skeitparka apgleznošana Ķekavā
Ideja par grafitti uz vidusskolas skeitparka plaknēm urdīja jau sen. Bet varēšanas  mums pašiem mākslas skolā nebija. Šogad viss sakrita – mūsu skolas absolvente, tagad jau skolotāja, Maija Rubiķe ar jauniešu pulciņa audzēkņiem un 5.b kursu sadarbībā ar grafitti mākslinieku Kiwie šo ieceri realizēja.

Koncepcija  vienkārša – Kiwie kā Fairy ar burvju zizli, kas uzbur  burbuļos visus zīmējumus, ko iecerējuši bērni.

Process noritēja Ķekavas Mākslas skolas projektu nedēļas ietvaros. Skeitparka puiši no sākuma mūsu rosīšanos uzņēma ar dalītām jūtām. Violetā krāsa esot meiteņu, bet iznākums un kopā būšana, vērojot mākslinieku  un mūsu audzēkņus strādājot, radīja apkārtējos neviltotu interesi.

Tagad skeitparks ieguvis jaunu uzrāvienu  - krāsainu. Lai visiem kopā to izdodas saglabāt kā iecerējis grafitti  mākslinieks Kiwie!

Inga Zālīte-Cērūze