Ķekavas novada futbola kausu izcīna komanda Ķekava

Par šīs sezonas sacensību absolūtajiem līderiem un Ķekavas novada futbola kausa 2014 ieguvējiem 10.jūlijā kļuva komandas Ķekava spēlētāji. Otrajā vietā ar diviem uzvarētiem mačiem ierindojās Daugmales Dadzis, aiz sevis atstājot komandas Savs Rajončiks un Apvienotā enerģija, kam attiecīgi trešā un ceturtā vieta.

Futbola kauss notika sporta laukumā pie Ķekavas vidusskolas sākumskolas. Trīs posmos, katra komanda izspēlēja viena apļa turnīru.

Ķekavas novada futbola kausa ieguvēji komanda Ķekava, aiz sevis atstājot Daugmales Dadzis un Savs Rajončiks- tika apbalvoti ar medaļām, bet Putnu fabrika Ķekava visām četrām šīs sezonas futbola sacensību komandām bija sarūpējusi gardas balvas, kas nomāca zaudējuma garšu un vairoja sacensību prieku.

Sakām lielu paldies visiem futbola kausa dalībniekiem, viņu līdzjutējiem un sacensību tiesnešiem, kā arī finālsacensību posma atbalstītājiem- Putnu fabrikai Ķekava. Uz tikšanos nākamajā ceļojošā kausa izcīņā!

Sacensību rezultātus un foto variet apskatīt – http://sports.kekava.lv

Laura Mozule

07.08.2014.