Ieskaties, kādi kultūras pasākumi gaidāmi Ķekavas novadā martā

Ieskaties, kādi kultūras pasākumi gaidāmi Ķekavas novadā

BALOŽU PILSĒTAS KULTŪRAS NAMĀ

13.martā

plkst. 19.00 Mīlestība līdz prāta zudumam vai pilnīgs sviests

Komēdija 2 cēlienos, pēc Valentīna Krasnogorova darba motīviem. Izrādes pamatā sadzīviska, bet smieklīga un absurda situācija. Garlaicīgi nebūs!

Biļetes: 6- 10,00 eiro.

21.martā

plkst. 17.00 “Baložu pavasara danči 2015”

Vidējās paaudzes tautas deju festivāls.

Biļetes: 1,00 eiro

28.martā

plkst. 11.00 “Baložu Cālis 2015”

Vokālais konkurss vecumā līdz 7 gadiem, pieteikšanās līdz 20.martam! Informācija www.parkulturu.lv, vai tālr. 26551966, 67917453.

Biļetes: 1-1,50 eiro

DAUGMALES KULTŪRAS   NODAĻĀ

No 27.marta Kultūras centra radošo darbnīcu izstāde „Saules zaķis”. Daugmales multifunkcionālajā centrā

28.martā

plkst. 20.00 Pasākums „Izslēdz gaismu” vispasaules “Zemes stundas” ietvaros Daugmales multifunkcionālajā centrā. Iepazīšanās ar ekoloģiski un ekonomiski atbildīgu dzīvesveidu, skolēnu zīmējumu un domrakstu konkursa uzvarētāju apbalvošana, radošā darbnīca.

KATLAKALNA TAUTAS NAMĀ

14.martā

plkst.12.00 Interešu klubiņā „Vecie draugi ”Pavasara atmošanās balle”

Biļetes: 3,00 eiro, kluba biedriem ieeja bez maksas.

21.martā

plkst.19.00  Improvizācijas humoršovs „Astoņpadsmit PLUS”- īstiem joku gardēžiem gan dzīves nopietnā, gan gluži nerātnā atmosfērā. (Improvizatori- Kārlis Streips,Toms Zvejnieks, Mikus Zvejnieks, Sergejs Vinogradovs)

Biļetes: 3,00 eiro

25.martā

plkst.18.00 Dzīvesziņas ciklā – tikšanās ”Balta sēd mīļā Māra”- Māras dienas svētīšana un Māras daudzināšanas lekciju vada Gunta Siliņa –Jasjukēviča.

Biļetes: 2,00 eiro

28.martā

plkst.18.00 Uzvedums „Jaucības un Nejaucības”. Lomās aktrise Lāsma Kugrēna.

Biļetes: 6,00 eiro

ĶEKAVAS KULTŪRAS NAMĀ

14.martā

plkst. 14.00  Bērnu vokālā ansambļa „Cīrulītis” 35 gadu jubilejas cikla tautas dziesmu  koncerts „Dzied, māsiņa, tu ar mani”  ar aktrises Zanes Jančevskas, koklētājas Evitas Ķelles, kapelas „Klabatas” piedalīšanos. Ieeja bez maksas.

15.martā

plkst.11.00 un 13.00 Ķekavas novada mazo vokālistu konkurss „ODZIŅA – 2015”

21.martā

plkst.14.00 Pensionāru biedrības rīkots atpūtas pasākums „Plaukst manā dārzā pirmā puķe”

22.martā

plkst.11.00 Rokdarbu pulciņu „Labieši” pirms Lieldienu radošās darbnīcas „Riti, riti, kamolīti”. Tīsim, pīsim, vīsim un ripināsim.

27.martā

plkst. 19.00 Teātra dienai veltīts pašmāju kolektīvu koncertuzvedums „ŠANA, ŠANA -DZĪVOŠANA”.

28.martā

plkst.18.00 „Jaunā Miltu teātra” pirmizrāde „Tev šī pasaciņa”.

Biļetes: 1,00 eiro

.

29.martā

plkst.13.00 Bērnu deju grupu „Daina” pavasara koncerts „Lieldienu šūpolēs” kopā ar vieskolektīvu no Lietuvas „Pinemelis”.

ĶEKAVAS NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJĀ

Pamatekspozīcijas  „Ķekava laiku lokos”,

„Mākslinieka un novadnieka E.Ozoliņa dzīve un daiļrade”

Līdz 28. martam Izstāde „Latviešu tautumeitas no Zviedrijas un Gudrās lelles no Ķekavas”