Tradicionālie Lieldienu svētki Daugmalē

Kā jau ikgadu ierasts, daugmalieši svētkus svin kopā. Šogad Lieldienās multifunkcionālā centra zālē notika svētku koncerts, kurā piedalījās talantīgākie daugmalieši.

Koncertā uzstājās Aleksandrs Kamaldiņš, Alise Elīza Voldeka, Andrejs Lukjanovs, Ivo Piģens, Dace un Agnese Anna Rozenbergas, Daugmales folkloras kopa, bērnu un jauniešu vokālais ansamblis, amatierteātris ''Urga'', Daugmales pamatskolas pirmsskolas izglītības iestādes ''Namiņš'' dziedātāji un dejotāji.

Skatītāju zālē bija tik daudz, ka visiem knapi pietika vietas. Pasākuma rīkotājiem ir liels prieks par skatītāju lielo atsaucību.

Pēc koncerta visi devās uz skolas pusi. Tā kā laika apstākļi nelutināja, tad aktivitātes notika skolas sporta zālē. Tur notika olu ripināšana, lēkāšana pa piepūšamo atrakciju, bumbiņas mešana pa bundžām, lēkšana maisā un sapņu ķērāju gatavošana. Atnācēji varēja sildīties ar tēju un cepumiņiem.

Santa Freiberga

08.04.2015.