Aizvadīta 2. kārtas koru skate- Ķekavas novada koriem augsti rezultāti

23.aprīlī Ķekavas pagastā, Doles Tautas namā tika atklāts 2. kārtas koru skašu dziesmu maratons, lai uzzinātu, kuri kori piedalīsies XI skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkos.

Koru skatē Ķekavā piedalījās 16 kori no Ķekavas, Salaspils, Ikšķiles, Mārupes, Babītes, Ādažu un Baldones novadiem. Dziedātāju acis mirdzēja, kas pierāda senu patiesību, ka latvieši ir dziedātāju tauta.

Korus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija kormūzikas profesionāļi un personības kā Rita Platpere, Romāns Vanags, Gints Ceplenieks, Mārtiņš Klišāns un Jānis Ērenštreits. Liels gandarījums par žūrijas augsto novērtējumu mūsu novada koriem-

-Ķekavas vidusskolas zēnu korim un diriģentei Ingai Lagzdiņai par iegūto 1. pakāpi (41,17 punkti);

-Ķekavas vidusskolas 5.-9. klašu korim un diriģentei  Ingai Lagzdiņi par  iegūto 1. pakāpi (44,39 punkti);

-Baložu vidusskolas 5.-10. klašu korim un diriģentei Dacei Melverei par iegūto 1. pakāpi (40,89);

- Daugmales pamatskolas 5.-9. klašu korim un diriģentei Dacei Rozenbergai par iegūto 2. pakāpe (37,78 punkti).

Izsakām milzīgu pateicību koru diriģentiem, dziedātājiem, vecākiem, kas spēj novērtēt to, ka caur smagu un nopietnu darbu var gūt augstus rezultātus. Dziesmā ir spēks!

Izglītības daļa
23.04.2015.