Dziesmu un deju svētki izskanējuši PAPILDINĀTS AR FOTO

Ar vērienu aizvadīti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Katrs, kas reiz piedalījies šajā vērienīgajā pasākumā, pazīst to neaprakstāmo sajūtu, saviļņojumu un lepnumu, kāds pārņem dodoties Svētku gājienā, izskanot kā vienam no tūkstošiem balsu Mežaparka Lielajā estrādē vai atsperoties vienā ritmā ar rakstu rakstus Daugavas stadionā izdejojošiem dejotājiem.

Uz svētkiem no Latvijas malu malām sabrauca vairāk nekā 37 000 bērnu un jauniešu, un to skaitā bija 464 dalībnieki no Ķekavas novada.

Ķekavas novadu pārstāvēja 21 kolektīvs, kas savas prasmes slīpējuši un savu varēšanu pierādījuši neskaitāmos mēģinājumos un skatēs jau ilgu laiku pirms lielā notikuma. To skaitā bija Ķekavas novada jauniešu simfoniskais orķestris, četri kori, vokālais ansamblis, koklētāju ansamblis, trīs mūsdienu deju kolektīvi, 11 tautas deju kolektīvi un vizuāli plastiskās mākslas pulciņš.

Esam lepni par visiem dalībniekiem un kolektīvu vadītājiem, kas ieguldīja savu laiku, enerģiju un talantu un pārstāvēja Ķekavas novadu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Paldies Baložu vidusskolas

• 1. - 2. un 5. - 6. klašu tautas deju kolektīviem un vadītājai Līgai Plēpei
  • 5. - 10. klašu korim un tā vadītājai Dacei Melverei

Daugmales pamatskolas

• 5. - 9. klašu korim un diriģentei Dacei Rozenbergai

Ķekavas Mūzikas skolas

• koklētāju ansamblim un vadītājai Evitai Ķellei
  • Ķekavas novada jauniešu simfoniskajam orķestrim un vadītājam Pēterim Plūmem

Ķekavas vidusskolas 9 kolektīviem

• pirmsskolas, 1. - 2. klašu, 3. - 4. klašu un 5. - 6. klašu tautas deju kolektīviem Ķekaviņa un vadītājai Irisai Gailei
  • Ķekavas vidusskolas zēnu korim un 5. - 9.klašu korim, un to diriģentei Ingai Lagzdiņai
  • Ķekavas vidusskolas vokālajam ansamblim Rasa un tā vadītājai Dacei Bulai
  • mūsdienu deju grupai Mazā versija un vadītājai Ivettai Tamenei
  • vizuāli plastiskās mākslas pulciņam un vadītājai Regīnai Eihmanei

Ķekavas Kultūras centra 4 kolektīviem

• pirmsskolas, 1. – 2. un 3. – 6. klašu kolektīviem „Daina” un vadītājai Dainai Marijai Zozuļai
  • Katlakalna bērnu folkloras kopai un tās vadītājai Laurai Arājai

Pļavniekkalna sākumskolas

• deju kolektīvam Pie Daugavas un vadītājai Dainai Marijai Zozuļai

Valdlauču bērnudārza Zvaigznīte

• 25 dejotājiem un vadītājai Līgai Freimanei

Privātās pamatskolas Gaismas tilts 97

• mūsdienu deju grupām Krikši 1. - 4. klašu grupā un Noslēpums 5. -7. klašu grupā un abu kolektīvu vadītāja Ivettai Tamanei

Paldies arī viesiem, kas kuplināja Ķekavas novada skolu kolektīvu rindas svētku gājienā – deju kolektīviemm Sušoktinis no Raseiniai ģimnāzijas Lietuvā un Tabasalū pilsētas Igaunijā, kā arī Ķekavas mūzikas skolas apvienotajam pūtēju orķestrim.

Īpašs lepnums par Ķekavas vidusskolas pirmskolas un 3.-4. klašu deju kolektīviem „Ķekaviņa”, kas uzstājās Laureātu koncertā Dailes teātrī un Ķekavas vidusskolas vokālajam ansamblim Rasa, kas vokālās mūzikas Balsis 2015 finālkonkursā ieguva augstākās pakāpes diplomu.

Sabiedrisko attiecību daļa

13.07.2015.