Piedalies fotokonkursā "Mana pirmā skolas diena"!

Aicinām visus Ķekavas novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā „Mana pirmā skolas diena”! Aicinām pāršķirstīt vecos fotoalbumus un fotokonkursam iesniegt gan jaunas, gan vecas fotogrāfijas, kuras tapušas pirmajā skolas dienā.

Konkursa mērķis ir veicināt Ķekavas novada iedzīvotāju aktivitāti un apzināt novada vēsturiskās fotogrāfijas, kurās fiksēti vēstures notikumi un cilvēki viņu pirmajā skolas dienā.

Konkursam var iesniegt fotogrāfijas, digitālā (JPEG) formātā vai vienkārši atnest izdrukātas uz Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centru (Rīgas ielā 26, Ķekavā).

Konkursā var piedalīties jebkurš Ķekavas novada iedzīvotājs, gan liels, gan mazs!

Fotogrāfijas gaidīsim līdz 21. augustam plkst.19:30.

Konkursa noslēgumā pirmo trīs vietu ieguvēji tiks pie pārsteiguma balvām no Ķekavas novada pašvaldības Tūrisma koordinācijas centra (TIC)

Labāko fotogrāfiju īpašniekus noskaidrosim 23. augustā tirdziņa „Uz skolu ar pilnu somu!” laikā. Apbalvošana notiks 23. augustā plkst. 14:00

Ar fotokonkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Konkursam iesniegtās fotogrāfijas varēs saņemt atpakaļ līdz 2015. gada 20. septembrim Ķekavas (TIC).

Tūrisma koordinācijas centrs

17.08.2015.