Īpaši piedāvājumi Skolas dienu tirdziņam

Uzņēmuma "Marlen Style" devīze ir „APĢĒRBSIM MŪSU NĀKOTNI!” Skolas formas Skolas dienas tirdziņa laikā tiks tirgotas par vairumtirdzniecības cenām!

Bērni ir mūsu nākotne. No tā, kā mēs viņus apģērbsim un iemācīsim saudzēt un uzturēt kārtībā savu skolas formas apģērbu ir atkarīga bērnu attieksme pret lietām, kas nākotnē ietekmēs viņu karjeru.

Jebkurā prestižā uzņēmumā ir savs dress-kods, lietišķā- karjeras apģērba stils. Liela nozīme karjeras veicināšanā ir tam, kā cilvēks izskatās un kā viņš apģērbts. Skolas formas apģērbs jau no pirmās klases ir jūsu bērna panākumu ķīla.

Tādēļ vecākiem ir vērts rast ieguldījumu sava bērna skolas formas apģērbam, lai viņu jau no skolas sola sagatavotu karjerai.

Speciāli Skolas dienu tirdziņam - īpašais piedāvājums!

Visa prece tirdziņa laikā tiks tirgota par vairumtirdzniecības cenām.

Ķekavas novada skolu audzēkņiem un audzēkņu vecākiem 5% atlaide no cenas!

Iepriekšējo gadu modeļu līnijām super atlaide – 50%

Tikai tirdziņa norises laikā ikvienam pasūtījumam drošības nauda 25% apmērā no veicamā pasūtījuma summas.

Izmantojiet priekšrocības un pārbaudītu kvalitāti, saudzējot ģimenes budžetu!

Tālrunis papildus informācijai: 25150105, 26370990

www.marlenstyle.lv