Aprīlis 2024
POTCPkSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Ķekavas novada sporta skolas peldēšanas audzēkņu gada nogales saliedējošais pasākums

Ir pienācis laiks, kad katrs no mums atskatās uz padarīto un cenšas saglabāt atmiņu stūrītī labo un vērtīgo. Arī mūsu peldētāju lielajā saimē gads noslēdzas ar daudz sasniegumiem un paliekošām vērtībām.

Šo rudeni esam paspējuši startēt deviņās sacensībās. No Valmieras atvedām mājās vienu medaļu, no Salaspils 12, no Siguldas 7 un no Liepājas Starptautiskā peldēšanas turnīra 6 medaļas. Taču vērtīgākais sniegums bieži vien mūsu sportā nemirdz ar spožām medaļām, bet tiek dēvēts par “sporta klasēm”. Sestā gada mācību treniņu grupā šo rudeni ir septiņi audzēkņi, kuri ir sasnieguši jau II sporta klasi dažādās disciplīnās. Tas šajā vecuma grupā ir augstvērtīgs rezultāts. Izcils starts bija Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstēs, kur 100.m. brīvā stila distancē startēja 86.sportisti un mūsu audzēknis protokolā tika ienumurēts tieši aiz goda pjedestāla 4. vietā.

Šo rudeni mums pievienojās jauna mazo sportistu grupa, kas arī vieš cerības uz lieliskiem startiem nākotnē.

Lielu paldies no treneru puses gribētu teikt sportistu vecākiem! Fantastisks atbalsts un mīlestība ģimenē ir gandrīz puse no maza sportista panākumiem un mūsu bērniem un treneriem ir šis atbalsts.

Šo gadu noslēdzam ar sirsnīgu treniņu Daugmales MC peldbaseinā. Šī vieta mūsu sirdīs vienmēr būs īpaša, jo tur mēs sākām sportistu gaitas tad, kad Ķekavā vēl nebija uzcelts baseins. Bija saviļņojoši uz mirkli atgriezties un satikt Daugmales mīļo kolektīvu.

Gribas novēlēt visiem sirds siltu, veselīgu un radošu nākamo gadu! Lai veicas!

Peldēšanas trenere Aiga Daubure.