Maijs 2024
POTCPkSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
E-adrese - ērts saziņas veids ar Ķekavas novada sporta skolu

 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk - VARAM) atgādina, ka kopš 2018. gada 1. jūnija iedzīvotājiem un uzņēmumiem ir pieejama oficiālā elektroniskā adrese (turpmāk - e-adrese). E-adrese ir drošs, uzticams un aizsargāts elektroniskas saziņas pakalpojums, ar kura palīdzību iedzīvotāji un uzņēmumu pārstāvji, izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv izveidotu kontu jeb pastkastīti, var veikt oficiālu, elektronisku saraksti ar valsts un pašvaldību iestādēm un otrādi.
 

E-adrese jeb vienotā digitālā pastkastīte ir Tava iespēja ikdienas saziņu ar valsts iestādēm veikt elektroniski – bez papīra dokumentu sagatavošanas, drukāšanas un sūtīšanas pa pastu vai nogādāšanas klātienē iestādē. Sazināties elektroniski – tas ir ērti, ātri un bez piesaistes deklarētajai vai juridiskajai adresei.

 

E-adresē īstenota saziņa ir pielīdzināta un tiesiski aizstāj "ierakstītas vēstules" sūtījumu. Lai nodrošinātu nepieciešamo korespondences konfidencialitātes, uzticamības un integritātes līmeni, piekļuve e-adresei iespējama tikai ar kvalificētiem personas elektroniskās identifikācijas līdzekļiem (eID karti, eParaksts un eParaksts mobile).

 

Sazinies ar Ķekavas novada sporta skolu, izmantojot e-adresi!

  • Sūti iesniegumus;
  • Uzdod jautājumus un saņem atbildes;
  • Saņem no iestādēm tieši tev adresētos ziņojumus.

Uzzini, kā izveidot e-adresi: https://mana.latvija.lv/e-adrese/