Kuri būs labākie skolotāji novadā?

Atbildi uz šo jautājumu varēs uzzināt 5. oktobrī, kad Skolotāju dienai veltītajā pasākumā tiks apbalvoti labākie skolotāji pirmsskolas, vispārējās un profesionālās ievirzes izglītības programmās 2011./2012. mācību gadā.

Labākos skolotājus no izglītības iestāžu pieteikto kandidātu loka izvērtēs Ķekavas novada izglītības iestāžu pedagogu konkursa žūrija, kas analizēs pedagoga mācību un audzināšanas darba plānošanu, vadīšanu un darbību. Uzvarētājiem pašvaldība piešķirs piemiņas un naudas balvu.

Pedagogu konkursu rīko Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļa. Tā mērķi ir apzināt un izvērtēt izglītībā gūtos rezultātus; motivēt pedagogus kreativitātes izmantošanai un attīstīšanai audzināšanas darbā, izmantot jauninājumus mācību priekšmetu saturā un metodikā; izteikt pateicību pedagogiem par ieguldījumu izglītojamo mācību un audzināšanas darbā.

Pieteiktie kandidāti pedagogu konkursam

Labākais skolotājs pirmsskolas izglītības programmā 2011./2012.mācību gadā:

• Aiga Āķīte no PII "Bitīte";
  • Inga Akmens  no PII "Avotiņš".

Labākais skolotājs vispārējās izglītības programmas 1.- 12. klašu grupa 2011./2012.mācību gadā:

• Ginta Zuša no Ķekavas vidusskolas;
  • Santa Veidemane no privātās pamatskolas "Gaismas tilts 97";
  • Inga Kozlovska no Pļavniekkalna sākumskolas;
  • Astrīda Lesnika no Baložu vidusskolas.

Labākais skolotājs profesionālās ievirzes izglītības programmā 2011./2012.mācību gadā:

• Ilona Korņilko no Ķekavas Mākslas skolas;
  • Vaira Kumermane no Ķekavas novada sporta skolas;
  • Evita Ķelle no Ķekavas Mūzikas skolas.

Vineta Bērziņa,

izdevuma "Ķekavas Novads" redaktore