Pedagogu konkursa kandidāte - Aiga Āķīte

Kandidāte uz nomināciju "Labākais skolotājs pirmsskolas izglītības programmā 2011./2012. mācību gadā" - Aiga Āķīte no pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte".

Raksturojums:

Mierīga,  atvērta, draudzīga un līdzsvarota - tā varētu īsumā raksturot Aigu.

Sirdscilvēks - tāda ir  Aiga.

Atveroties 2010.g adā  jaunajai Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādei ,,Bitīte’’,  Aiga  sāka  strādāt par  pirmsskolas skolotājas palīgu. Un tad  izveidojās situācija  - PII "Bitīte’’  vajag veļas pārzini! ...  Aiga bija  tas cilvēks,  kas aizpildīja šo brīvo vakanci.  Ikdienas straujajā skrējienā, uzdodot jautājumu Aigai : ,, Aiga , kā Tev iet?’’   Vienmēr      skanēja  pozitīva, optimistiska  atbilde : ,, Viss kārtībā.’’

Paiet gads un "Bitīte"  meklē sporta skolotāju. Aiga atbilst šīm izvirzītajām prasībām.  2011/2012. m. g .Aiga Āķīte ir  sporta  skolotāja, kura  darbu dara  ar sirdi un dvēseli! Pildot  sporta  skolotājas  pienākumus, viņa nekad neatsaka arī aizvietot kādu saslimušo kolēģīti.

Sākoties jaunajam  2012./2013. mācību  gadam,  PII,, Bitīte’’  Aiga kļūst par iestādes metodiķi,  un, ne  tikai. ...  PII ,,Bitīte’’ kolektīvs  izvirza Aigu Āķīti   arī  kā  novada LABĀKO  PEDAGOGU.