Pedagogu konkursa kandidāte - Inga Akmens

Kandidāte uz nomināciju "Labākais skolotājs pirmsskolas izglītības programmā 2011./2012. mācību gadā" - Inga Akmens no pirmsskolas izglītības iestādes "Avotiņš".

Raksturojums

Viena no audzinātājas un mazā audzēkņa sadarbības vērtībām ir savstarpējā cieņa.

Inga Akmens regulāri pēta un analizē bērna attīstības rādītājus un mācību sasniegumu rezultātus, pilnveido mācību saturu, regulāri nodrošina mācību materiālu pilnveidi, atbilstoši sociālai videi un bērnu vajadzībām. Skolotāja Inga secinājusi, ka, lai mūsdienu bērniem būtu noturīga interese, uzmanības koncentrēšanās - skolotājam jāapgūst jaunais un jāiet līdzi laikam.

Papildus tiešajiem pedagoga pienākumiem Inga aktīvi piedalās gan iestādes, gan ārpus iestādes pasākumos un ļoti aktīvi sadarbojas ar bērnu vecākiem.