Pedagogu konkursa kandidāte - Astrīda Lesnika

Kandidāte uz nomināciju "Labākais skolotājs vispārējās izglītības programmas 1.- 12. klašu grupa 2011./2012.mācību gadā"- Astrīda Lesnika no Baložu vidusskolas.

Raksturojums

Jautra, smejoša, atsaucīga, draudzīga, emocionāla, godīga, uzticama draudzene, ‘’mūžīgais dzinējs”- tā un vēl ar daudziem līdzīgas nozīmes īpašības vārdiem var raksturot Baložu vidusskolas vizuālās mākslas, mājturības meitenēm un keramikas skolotāju Astrīdu Lesniku.

Astrīda Lesnika Baložu vidusskolā strādā no 1989. gada. Skolotāja, kas vienmēr atvērta visam jaunajam, neparastajam, interesantajam.

Ar savu dzīves prieku aizrauj savus audzēkņus un kolēģus. Astrīda ir klases audzinātāja 12. klasei - šī savienība skolas dzīvē vienmēr ir aktīvo, atsaucīgo un izdarīgo priekšējās rindās. Divpadsmitie par savu audzinātāju „stāv un krīt” un arī audzinātāja par savējiem stāv kā „mūris”.

Skolotājas Astrīdas Lesnikas vadītais keramikas pulciņš darbojas vairāk kā 20 gadus un ir guvis labus rezultātus dažāda mēroga skatēs un konkursos.