Pedagogu konkursa kandidāte - Vaira Kumermane

Kandidāte uz nomināciju "Labākais skolotājs profesionālās ievirzes izglītības programmā 2011./2012. mācību gadā"- Vaira Kumermane no Ķekavas novada sporta skolas.

Raksturojums

Vaira Kumermane strādā Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas nodaļā otro gadu. Pašai ir bagāta pieredze sporta gaitās - čempiones tituls vesera mešanas disciplīnā.

Vaira ir divu bērnu mīļa māmiņa. Ar lielu interesi Vaira seko novitātēm izglītības jomā un cenšas tās ieviest savā darbā, radoši un prasmīgi organizē mācību audzināšanas darbu savās grupās, rod labu kontaktu ar bērnu vecākiem un profesionāli sniedz draudzīgu atbalstu un padomu, kas veicina iestādes un vecāku sadarbību.

Vaira spēj iepriecināt un pārsteigt bērnus ar daudzveidīgām, interesantām, radošām attīstošajām spēlēm un rotaļām. Vecāki un kolēģi augstu vērtē Vairas pedagoga prasmi, par ko liecina viņas audzēkņu sasniegumi.