Pedagogu konkursa kandidāte - Evita Ķelle

Kandidāte uz nomināciju "Labākais skolotājs profesionālās ievirzes izglītības programmā 2011./2012. mācību gadā"- Evita Ķelle no Ķekavas Mūzikas skolas.

Raksturojums

Talantīga mūziķe, pedagogs un radoša „mācību daļa”! Šīs tik atšķirīgās jomas- mūzika, pedagoģija un administratīvais darbs, ne vien līdzāspastāv, bet arī eleganti mijiedarbojas un viena otru veiksmīgi papildina un pilnveido!

Savā pedagoga darbā, skolas iekšējo muzikālo procesu organizēšanā - koncertprogrammu veidošanā, ieskaišu un eksāmenu vērtēšanā, Evita ieliek sirdi un dvēseli, tāpēc panākumus gūst gan pašas, gan citu kolēģu audzēkņi. Tāpat arī „papīru grēdu” aizpildīšanai jeb administratīvajai jomai viņa pievēršas ar atbildības izjūtu vispārākajā pakāpē! Tas nav viegli, bet savādāk viņa neprot.