Līdz 31.augustam iespējams pieteikties radošajam konkursam "Esi dzejnieks!"

Līdz 31.augustam Ķekavas novada skolēni un pieaugušie aicināti piedalīties radošo darbu konkursā „Esi dzejnieks!” un iesniegt savus dzejoļus.

Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnos radošās spējas un radīt iespēju katram izpaust savu talantu, prasmes un iemaņas dzejoļu rakstīšanā. Radošo konkursu rīko Ķekavas novadpētniecības muzejs, Ķekavas vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāji un Ķekavas pagasta bibliotēka.

Konkursam iesniegtie darbi tiks vērtēti četrās vecuma grupā, konkursa balvu fonds – 100 lati. Tāpat visi konkursa dalībnieki saņems grāmatas un piemiņas veltes.

Detalizētāku informāciju par konkursa norisi un noteikumiem iespējams iegūt šeit.

Konkursa noslēguma pasākums un autoru apbalvošana notiks šī gada 15.septembrī, Dzejas dienu pasākuma laikā, Doles Tautas namā, Rīgas ielā 26, Ķekavā.