Pļavniekkalna sākumskolas pārbūves publiskā apspriešana

2016. gada 1. aprīlī Ķekavas novada dome ar lēmumu Nr. 5.§ 9. (protokols Nr. 14.) atbalstījusi ieceri „Par publisko apspriešanu Pļavniekkalna sākumskolas pārbūvei”.

Publiskajai apspriešanai tiek nodots Ķekavas novada pašvaldības Žūrijas komisijas veiktās iepirkuma procedūras - metu konkursa „Pļavniekkalna sākumskolas paplašināšanas priekšlikumu izstrāde”, identifikācijas Nr. ĶNP/2015/40, 1.vietas ieguvēja SIA „AR.4”, reģistrācijas numurs 40003632107, izstrādātā Pļavniekkalna sākumskolas pārbūves iecere nekustamajā īpašumā Pļavniekkalna ielā 20, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā.

Publiskās apspriešanas termiņš noteikts 4 nedēļas no 2016. gada 12. aprīļa līdz 10. maijam (ieskaitot).

Publiskās apspriešanas prezentācijas pasākums notiks Ķekavas novada Katlakalna Tautas namā (adrese: Pļavniekkalna iela 35, Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā, LV-2111) 2016. gada 27. aprīlī, plkst. 18:00.

Publiskās apspriešanas aptaujas anketas pieejamas Ķekavas novada Baložu pilsētas pārvaldē, Daugmales pagasta pārvaldē un centrālās administrācijas ēkā Ķekavas pagastā, kā arī Pļavniekkalna sākumskolā un Katlakalna Tautas namā.

Anketas tiks uzskatītas par derīgām, ja atzīmēts būs tikai viens viedoklis („atbalstu” vai „neatbalstu”) un balsstiesīgas respondents būs norādījis korektu informāciju par sevi (anketas 1.jautājums).

Ar Pļavniekkalna sākumskolas pārbūves ieceri var iepazīties Ķekavas novada pašvaldībā. Metu konkursa „Pļavniekkalna sākumskolas paplašināšanas priekšlikumu izstrāde” 1.vietas ieguvēja SIA „AR.4” izstrādātā Pļavniekkalna sākumskolas pārbūves iecere:

Planšete Nr. 1

Planšete Nr. 2

Planšete Nr. 3

Planšete Nr. 4

Planšete Nr. 5

Kontakti uzziņām un ierosinājumu iesniegšanai-

adreses: Gaismas iela 19 k-9, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123; Uzvaras prospekts 1a, Baloži, Ķekavas novads, LV - 2128; "Salnas", Daugmales pagasts, Ķekavas novads, LV - 2124;

e-pasts: novads@kekava.lv;

tālruņi: 67936031, 67936019.