Brīvdabas tirdziņi Ķekavā gaidīs apmeklētājus jūlijā un augustā

Šovasar Ķekavas novadā gaidāmi vēl divi brīvdabas tirdziņi – 23. jūlijā no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00 laukumā pie Doles Tautas nama norisināsies Annas dienas tirgus, savukārt 20. augustā noderīgas lietas varēs iegādāties Skolas preču tirgū. Amatnieki, mājražotāji un rūpniecības preču tirgotāji aicināti pieteikties, aizpildot anketu vietnē ej.uz/tirgi17.

Ķekavā apmeklētājus 23. jūlijā gaidīs Annas dienas tirgus, kas šogad piedāvās dažādas amatnieku un mājražotāju preces, kā arī apģērbu, apavus un pārtikas produktus. Brīvdabas tirdziņš notiks no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00 laukumā pie Doles Tautas nama. Tirgotāji aicināti pieteikties līdz 22. jūlija plkst. 12.00, aizpildot pieteikuma formu šeit.

Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centrs šovasar rīko arī tradicionālo Skolas preču tirgu, kas norisināsies augusta beigās. Sagatavoties jaunajam mācību gadam un iegādāties noderīgas lietas skolai varēs 20. augustā no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00 Ķekavā pie Doles Tautas nama. Tirgotāji aicināti pieteikties līdz 19. augusta plkst. 12.00 vietnē ej.uz/tirgi17.

Papildu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centru, zvanot pa tālr. 27017333 vai rakstot uz e-pasta adresi tirgi@kekava.lv

Ar plašāku 2017. gada brīvdabas tirdziņu kalendāru aicinām iepazīties šeit.

Sabiedrisko attiecību daļa

18.07.2017.