Ķekavas peldbaseins vēl pieejamāks apmeklētājiem

No šodienas Ķekavas sporta kompleksa peldbaseinā varēs norēķināties par vienas reizes apmeklējumu, turklāt maksājumu varēs veikt ar bankas karti. Tāpat, sākoties skolēnu brīvlaikam, no 24. decembra līdz 5. janvārim peldētājiem tiks piedāvāti papildu laiki baseina apmeklējumam.

Turpmāk interesenti Ķekavas sporta kompleksā varēs iegādāties ne tikai peldbaseina abonementus un izīrēt celiņu vai mazo peldbaseinu, bet norēķināties arī par vienu baseina apmeklējuma reizi. Visus norēķinus turpmāk varēs veikt bezskaidrā naudā ar bankas karti. Skaidras naudas norēķini pagaidām peldbaseina apmeklētājiem nebūs pieejami.

Tāpat informējam, ka svētku laikā peldbaseinu varēs apmeklēt biežāk nekā ierasts – saistībā ar skolēnu ziemas brīvlaiku no 24. decembra līdz 5. janvārim peldēt gribētājiem tiks nodrošināti papildu laiki baseina apmeklēšanai. Aktuālos baseina darba laikus skolēnu brīvlaikā aicinām skatīt šeit.

Atgādinām, ka peldbaseinu iespējams apmeklēt konkrētos laikos, un viena apmeklējuma ilgums ir 45 minūtes.

Peldbaseina cenrādis pieejams šeit.

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Ķekavas sporta kompleksa administrāciju, zvanot pa tālruni +371 25 730 584.

Sabiedrisko attiecību daļa

21.12.2017.