Doles-Ķekavas baznīca aicina uz Lieldienu dievkalpojumiem un Krusta ceļa gājienu

Krusta ceļš Ķekavā, kurā aicināts piedalīties ikviens neatkarīgi no draudzes piederības, notiks Lielajā Piektdienā, 30. martā. Pulcēšanās gājienam notiks Doles-Ķekavas baznīcā no plkst. 18.00.

Lielajā Piektdienā Doles-Ķekavas ev. lut. baznīcā no plkst. 18.00 tiks veltīts laiks individuālām lūgšanām, savukārt Krusta ceļa sākums paredzēts plkst.18.00

Paredzētais maršruts:

Doles- Ķekavas ev. lut. baznīca – Ķekavas Jauniešu centrs – Brāļu kapi – Ķekavas kapi – Ķekavas vidusskola – Ķekavas kultūras nams – P/A Ķekavas ambulance – Ķekavas novada Dome – P/A Sociālās aprūpes centrs – Pirmskolas izglītības iestāde  „Ieviņa” (cauri parkam, pa Nākotnes ielu) – Privātā pamatskola „Gaismas Tilts 97” –  Jaunā sākumskola – Ķekavas Mūzikas skola – Doles Tautas nams – Doles - Ķekavas ev. lut. baznīca.

Tāpat draudze atgādina – ja nav iespēja noiet visu Krusta ceļu, interesenti var pievienoties kādā no ceļa posmiem.

Lieldienu dievkalpojumi Doles-Ķekavas ev. lut. draudzē

• 29. martā, plkst. 19.00 – vakara dievkalpojums Zaļajā Ceturtdienā
  • 30. martā  plkst. 10.00 – dievkalpojums Lielajā Piektdienā
  • 31. martā  plkst. 23.00 – sestdienas nakts dievkalpojums “No tumsas - gaismā”