Aktuālais brīvdienu ceļvedis

Ķekavas novada iedzīvotāji un viesi ir aicināti iepazīties ar šai nedēļas nogalei veltīto kultūras un sporta pasākumu ceļvedi, kas ved cauri Ķekavai, Katlakalnam un Baložiem, piedāvājot labu mūziku, kino un aktīvās atpūtas iespējas.

Muzikālu piektdienas vakaru Ķekavas kultūras namā sagādās grupa "Big Al & The Jokers", savukārt kino cienītājiem jau šovakar būs iespēja noskatīties Staņislava Tokalova filmu "Tas, ko viņi neredz". Sestdien sporta līdzjutēji aicināti uz futbola un florbola sacensībām, bet aktīvās atpūtas cienītāji būs gaidīti velo orientēšanās sacensības Baložos. Garās nedēļas nogales noslēgumu 1. maijā aicinām baudīt mākslas filmas "Ceplis" atjaunotās versijas seansā.

Piektdien, 28. aprīlī

Plkst. 19.00 Ķekavas kultūras namā – Grupas "Big Al & The Jokers" sezonas noslēguma koncerts

Plkst. 20.00 Katlakalna Tautas namā – Staņislava Tokalova filma "Tas, ko viņi neredz" (filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā)

Sestdien, 29. aprīlī

Plkst. 13.00 Ķekavas sporta klubā – Latvijas čempionāts florbolā U12 (meitenes) sabraukums

Plkst. 14.00 FK "Auda" stadionā – Komanda.lv 1.līga futbolā FK AUDA - FK Smiltene/BJSS

Plkst. 14.00 Pie Baložu vidusskolas sporta kompleksa – Velo orientēšanās sacensības PURVA BRIDĒJA KAUSS

Plkst. 16.00 Baložu kultūras namā – Radošs konkurss skolēniem "ZVAIGZNE 2017"

Pirmdien, 1. maijā

Plkst. 18.00 Baložu kultūras namā – Mākslas filmas "Ceplis" atjaunotās versijas seanss

Aprīlī Ķekavas novadpētniecības muzejā skatāma E.Ozoliņa piemiņai veltītā skolēnu karikatūru zīmēšanas konkursa “Pasmejies” dalībnieku darbu izstāde un izstādes “G.Bērziņš - 90” un “Ē.Ošs - 90”.

Sabiedrisko attiecību daļa

28.04.2017.