Ķekavas Mākslas skola saņem Kultūras ministrijas apbalvojumus

Aizvadītā mēneša beigās Kultūras ministrija godināja izcilākos kultūrizglītības iestāžu audzēkņus un viņu pedagogus no 21 Latvijas skolas. Apbalvojumu saņēma arī Ķekavas Mākslas skolas audzēkne Kate Katrīna Minkevica un skolotāja Zīle Ozoliņa-Šneidere.

27. aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notika Kultūras ministrijas apbalvojuma pasniegšana kultūrizglītības nozares talantīgākajiem audzēkņiem un viņu skolotājiem. Apbalvojums tika piešķirts par nozīmīgiem sasniegumiem 2016. gadā starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs.

Pateicības rakstu un naudas balvu saņēma 48 audzēkņi un 49 pedagogi no 21 skolas, tai skaitā arī Ķekavas Mākslas skolas 5. kursa audzēkne Kate Katrīna Minkevica saņēma apbalvojumu par zelta medaļu Starptautiskajā bērnu un jauniešu lietišķās un tēlotājmākslas konkursā Turcijā. Apbalvojums tika piešķirts arī skolotājai Zīlei Ozoliņai-Šneiderei.

Sabiedrisko attiecību daļa

08.05.2017