Brīvdienu ceļvedis 19.-21.maijā

Šajā nedēļas nogalē startē Veselības un sporta nedēļa, kuras ietvaros norisināsies sestdien gaidāmais Ķekavas velomaratons. Dienas noslēgumā kultūras baudītāji aicināti apmeklēt Muzeju nakts pasākumus Ķekavā un Baložos. Savukārt svētdienas pirmo pusi varēs veltīt Maija tirgus piedāvājuma apskatei.

Piektdien, 19.maijā

Plkst.20.00 Katlakalna Tautas namā – jautrā, asprātīgā un gaumīgā Jaaka Kilmi komēdija “Ātrie igauņu puiši” (biļete: 3,00 eiro)

Plkst.20.00 Ķekavas kultūras namā - koncerts "Sasaukšanās" - dzied jauktais koris "Mozaīka" (ieeja brīva)

Sestdien, 20.maijā