Brīvdienu ceļvedis

Pēdējās maija brīvdienas Ķekavas novadā tiks aizvadītas sportiskā garā – šis rīts sākas ar Ķekavas novada bērnu sporta spēlēm Ķekavā un Baložos, bet rītdiena paies Veselības un sporta dienas ietvaros organizētajās aktivitātēs visai ģimenei.

Piektdien, 26.maijā

Plkst. 9.00 pie Ķekavas sporta kluba - Ķekavas novada bērnu sporta spēles Ķekavā.

Plkst. 9.00 Baložu vidusskolas stadionā - Ķekavas novada bērnu sporta spēles Baložos.

Plkst. 20.00 Doles Tautas namā – KINO - Jaaka Kilmi komēdija „Ātrie igauņu puiši”. Biļetes: EUR 3.00

Sestdien, 27.maijā

Plkst. 9.00 - 16.00 Ķekavā - Veselības un sporta diena

Plkst. 8.00 – 15.00 laukumā pie Doles Tautas nama - Zaļais tirdziņš.

Plkst. 9.00 – 14.00 laukumā pie Baložu kultūras nama - Pavasara tirgus.

Plkst. 11.00 Baložu vidusskolas sporta kompleksā - Galda tenisa turnīrs bērniem un jauniešiem.

Plkst. 12.00 Baložu vidusskolā - Sezonas noslēguma koncerts kultūras nama Skvērā "RIPO, RIPO, VASARIŅA" ar gadatirgu un atrakcijām. Piedalās kultūras nama mākslinieciskie kolektīvi un viesi. Pasākums bez maksas.

Plkst. 14.00 Doles Tautas namā - Senioru atpūtas pēcpusdiena “Puķu balle”.

Plkst. 16.00 Baložu vidusskolas sporta kompleksā – Galda tenisa turnīrs pieaugušajiem.

Plkst. 18.00 pie Katlakalna Tautas nama - Vislatvijas Saviešu salidojums - daudzveidīgo interešu kopu radošās izpausmes- brīvdabas koncerts "Satikšanās". Ieeja brīva.

Sabiedrisko attiecību daļa

26.05.2017.