Ķekavas sākumskolā tiksies novada izglītības darbinieki

Ikgadējā izglītības darbinieku tikšanās šogad notiks 24. augustā Ķekavas vidusskolas sākumskolā, vienuviet pulcējot pedagogus, nozares ekspertus un pašvaldības pārstāvjus.

Konferenci plkst. 10.00 ar svinīgu uzrunu atklās Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire un pašvaldības Izglītības daļas vadītājs Vitolds Krieviņš, īpaši sveicot jaunos pedagogus.

Tāpat izglītības darbinieku tikšanās laikā dalībniekiem būs iespēja noklausīties Gundegas Dambes, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Personāla vadības un attīstības nodaļas vadītājas, lekciju “Līderība un emocionālā inteliģence izglītības iestādē”.

Konferences noslēgumā ar pedagogiem tiksies arī Ķekavas novada Domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Dzintra Medne.

Ķekavas novada izglītības darbinieku ikgadējā tikšanās 24. augustā norisināsies Nākotnes ielā 1a – Ķekavas vidusskolas sākumskolas klašu ēkā.

Sabiedrisko attiecību daļa

21.08.2017.