Arī šogad pašvaldības policijas redzeslokā drošība pie skolām

Sākoties jaunajam mācību gadam un palielinoties satiksmes intensitātei, Reģionālā pašvaldības policija pastiprinātā režīmā uzraudzīs drošību pie visām novada izglītības iestādēm.

Kā ierasts, septembrī palielinās ceļu satiksmes intensitāte – sevišķi izglītības iestāžu tuvumā. Lai rūpētos par skolēnu drošību, arī šogad skolu un bērnudārzu tuvumā strādās Reģionālās pašvaldības policijas pārstāvji.

Ķekavas novada pašvaldība un Reģionālā pašvaldības policija aicina iedzīvotājus – kā gājējus, tā jebkuru transporta līdzekļu vadītājus – būt īpaši uzmanīgiem un ievērot satiksmes drošības noteikumus.

Aicinām arī vecākus kopā ar bērniem pārrunāt ceļu satiksmes noteikumus, lai ikdienas ceļš uz skolu būtu drošs un patīkams.

Ar ceļu satiksmes noteikumiem var iepazīties šeit.

Informatīvu video bērniem par drošību uz ceļa var noskatīties šeit.

Sabiedrisko attiecību daļa

31.08.2017.