Pašvaldības policija ar izglītojošām lekcijām viesojas novada skolās

Septembris jau tradicionāli kļuvis par drošības mēnesi skolās. Lai atsvaidzinātu skolēnu zināšanas par dažādiem drošības jautājumiem, rudenī novada skolās ar izglītojošām lekcijām viesosies Reģionālās pašvaldības policijas pārstāvji.

Pašvaldības policijas darbinieki septembrī un oktobrī dosies uz pašvaldības izglītības iestādēm, lai organizētu un līdzdarbotos dažādos ar drošības un kārtības tēmām saistītos pasākumos 1.-12. klašu skolēniem.

Kā ierasts ar jaunāko klašu skolēniem tiks pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar ceļu satiksmes un sadzīves drošību, uz ielas sastaptiem svešiniekiem, rīcību un palīdzības saņemšanas iespējām. Savukārt vecāko klašu skolēniem būs iespēja uzzināt vairāk par skolēnu pienākumiem, tiesībām un atbildību, kā arī citām vērtīgām tēmām.

Sabiedrisko attiecību daļa

08.09.2017.