Ķekavas sākumskolas baseina un sporta zāles atklāšana 23. septembrī

Ar svinīgu atklāšanu 23. septembrī plkst. 12.00 durvis vērs jaunais Ķekavas sākumskolas baseins un sporta zāle. Atklāšanas pasākuma programmā – Latvijas Čempionāta spēle florbolā, kvalifikācijas sacensības peldēšanā, sporta komandu draudzības spēles un mākslas vingrotāju priekšnesumi.

Noslēdzoties Ķekavas sākumskolas 3. kārtas projektam, 23. septembrī Nākotnes ielā 1a durvis vērs jaunais baseins un sporta zāle. Atklāšanā ar simbolisku basketbola metienu un svinīgu peldējumu tiks dots starta signāls Ķekavas novada basketbola un futbola klubu draudzības spēlēm un Ķekavas novada sporta skolas kvalifikācijas sacensībām peldēšanā, kas no plkst. 13.30 paralēli notiks Ķekavas sākumskolas sporta zālē un peldbaseinā.

Pirmo draudzības spēli jaunatklātajā sporta zālē plkst. 13.30 aizvadīs basketbola klubs “Ķekava”, savukārt plkst. 15.00 stafetes kociņš tiks nodots futbola klubam “Auda”, kas kopā ar spēlētāju vecākiem skatītājus priecēs futbola spēlē. Spēļu starplaikos pārsteidzošus priekšnesumus demonstrēs Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrotājas, kuras treneru Ainas Ancītes un Esteres Repkes vadībā šoreiz iejutīsies karsējmeiteņu lomās.

Paralēli draudzības spēlēm peldbaseinā no plkst. 13.30 norisināsies kvalifikācijas sacensības peldēšanā, kuras organizēs Ķekavas novada sporta skola. Ar peldēšanas sacensību nolikumu aicinām iepazīties šeit.

Atklāšanas dienas izskaņā plkst. 20.00 Ķekavas sākumskolas sporta zālē tiks aizvadīta Latvijas čempionāta spēle florbolā – 23. septembrī florbola klubs “Ķekavas Bulldogs” laukumā tiksies ar BETSAFE/ULBROKA.

Aicinām sekot līdzi atklāšanas pasākuma aktualitātēm arī Ķekavas novada Facebook lapā: ej.uz/3KartasAtklasana

Ķekavas sākumskolas baseina un sporta zāles atklāšanas programma:

Sabiedrisko attiecību daļa

12.09.2017.